close

ארגמן נדלן כאן לשירותכם!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

  התחדשות עירונית

  מי אנחנו?

  ארגמן התחדשות עירונית הוקמה על ידי רמי שטרית בעל ניסיון משנת 2015 בארגון וניהול מיזמים בהתחדשות עירונית וזו ליבת העשייה שלנו, אנו חברה המגשרת ומקדמת פרויקטים של פינוי בינוי, הקמת פרויקט של ארגון מתחם לתהליך פינוי בינוי אינו דומה לשום דבר אחר, כל פרויקט הוא שונה וייחודי, מכיוון שכל דייר הוא ייחודי ושונה. אנו יודעים כיצד להקשיב לדייר אשר חושש משינויים, להבין כי הסרבנים הם לעיתים מבוגרים שחוששים שיאבדו את ביתם היחיד, ולקחת את הסרבן המתלבט והחושש ולהפכו לדייר נלהב ורציני בפרויקט.

  אנו מבינים את החשיבות של שקיפות והסבר מפורט לגבי כל תהליך קרוב ורחוק במהלך הפרויקט, ואנו נלווה אתכם החל מתחילת התהליך ועד לגמר הפרויקט, בכל צומת קבלת החלטות, קטן או גדול, מייעצים ותומכים, כדי להבטיח שאתם תקבלו את השירות הטוב ביותר מצד כל בעלי המקצוע בפרויקט.

  ברשות רמי שטרית מנהל החברה ניסיון של 8 שנים בארגון וליווי דיירים, הובלת מתחמים תוך ידיעה אילו בורות ומהמורות מצפים לכם בדרך. לא פעם אני נתקל בדיירים שמוכנים להיפגע ולקבל פחות, העיקר שהשכן ממול לא יקבל כלום, אבל יש לי ברוב המקרים את הדרך והכלים להתמודד עם כל תרחיש / סיטואציה ואני מונה בפני הדיירים את החיובי והשלילי, אמנם הצביון והאופי של הבית הישן נעלם, אך ברשותם דירה חדשה עם ממ"ד ומרפסת שמש שעמידה בפני רעידות אדמה ולא עלינו מלחמות, לדירה יתווסף גם כן מחסן וחניה פרטית (במרבית המקרים).

  למידע נוסף אל תהססו לפנות אליי… רמי שטרית : 052-7499737

  home-about

  הלקוחות תמיד צודקים!

  רחלי אמסלם

  רמי שטרית הוא המתווך שלי כבר למעלה משנה שאני מחפשת דירה בקריות, ומעולם לא היה לי בעיות איתו.. להפך, המתווך תמיד הבין אותי והבין את צרכיי וצרכי משפחתי לבית שיתאים למשפחתנו הצנועה. בקיצור, ממליצה בחום לכל מי שמחפש מתווך אמין ובעל ידע בקריות !

  ליאור אסולין

  ארגמן נדלן הם המשרד הטוב ביותר שעבדתי איתם, אני משקיע קונה ומוכר דירות למטרת השקעה, לצוות הנהדר יש דרך טובה למציאת נכסים אטרקטיבים להשקעה ופוטנציאל השבחה. הצוות עזר לי לקנות ולמכור בתים בקריות ולהתפרנס בצורה מכובדת. ממליץ בחום!

  שקיפות מלאה
  החברה עובדת בשקיפות מלאה, תוך מעורבות אבסולוטית של הדיירים.
  עוגן איתן
  הצוות משמש כעוגן איתן בכל שלב ומעניק מידע מקצועי ומהימן לאורך כל הדרך.
  הצלחות ושאיפות
  החברה פועלת ללא לאות כדי לקדם את מטרות בעלי הזכויות מול הגורמים השונים.
  מוניטין
  מייסדי החברה בעלי ניסיון בליווי פרויקטים ומאות דיירים במקצועיות.

  תהליך העבודה

  1
  2
  3
  4
  שלב 1 - כנס הסבר

  כנס הסבר לפני תהליך בניית הדירות הוא מפגש בו ניתן מידע והנחיות לבעלי עניין המעורבים בבנייה או פיתוח של בניין דירות. מטרת הכנס היא להסביר את ההיבטים השונים של הפרויקט, להתייחס לכל דאגה או שאלה, ולהבטיח בהירות והבנה בין כל הצדדים המעורבים. בכנס זה מפרטים על שלבי תהליך הבנייה: סקירת הפרויקט, ציר זמן בנייה, עיצוב ואדריכלות, אמצעי בטיחות ואבטחה, שיקולים סביבתיים, שירותים ומתקנים, עלות ומימון ולבסוף, שאלות והבהרות. מטרת הכנס היא להבטיח שלכל בעלי העניין, לרבות יזמים, קבלנים, משקיעים וגורמים מעורבים אחרים, יש הבנה ברורה של פרויקט בניין הדירות. הכנס מספק הזדמנות ליישר ציפיות, לטפל בכל נושא פוטנציאלי ולטפח תקשורת ושיתוף פעולה יעילים בין כל הצדדים המעורבים.

  שלב 2 - בחירות

  בתהליך הבנייה יש צורך בתפקידים שונים על מנת להבטיח ניהול יעיל, תקשורת ובקרת איכות.
  בחירת נציגות רשמית לכל בניין – פועלת כיועצת מהימנה עבור הלקוח, תוך הקפדה על שמירת האינטרסים שלו וביצוע פרויקט הבנייה בהצלחה.
  בחירת משרד עו"ד לייצוג בעלי הדירות – אחראי לתרגם את חזון הלקוח לתכנון אדריכלי העונה על דרישות אסתטיות ופונקציונליות כאחד. מבטיח עמידה בתקנות הבנייה ועובד בשיתוף פעולה הדוק עם הלקוח על מנת להבטיח את שביעות רצונו לאורך שלב התכנון והתכנון של פרויקט הבנייה.
  בחירת יזם ע"י הנציגות והמנהלת –  אחראי לפיקוח וניהול תהליך הבנייה מתחילתו ועד סופו. מתאם את ההיבטים השונים של הפרויקט, לרבות עבודה, חומרים, קבלני משנה ובקרת איכות, כדי להבטיח שהבנייה תתקדם בצורה חלקה ותסתיים בהצלחה.
  בחירת מפקח בנייה שייצג את בעלי הדירות – אחראי על מעקב אחר תהליך הבנייה על מנת להבטיח עמידה בתקנות, בתקני איכות ובתכנון המאושר. ממלא תפקיד חיוני בזיהוי בעיות או ליקויים פוטנציאליים ומתן המלצות לפעולות מתקנות, שבסופו של דבר תורמים לאיכות הכללית ולהצלחת פרויקט הבנייה.
  כל תפקיד מביא מומחיות ואחריות ייחודית, התורמים ביחד לביצוע חלק ואיכותי של פרויקט בנייה.

  שלב 3 - משא ומתן

  בשלב זה, מתנהל משא ומתן מול היזמים על מנת לקבל הסכם ותנאים טובים.
  משא ומתן הוא תהליך דינמי והוא דורש סבלנות, תקשורת יעילה והתמקדות בבניית מערכות יחסים מועילות הדדיות. בתהליך זה נדרש להגדיר את המטרות מראש, לאסוף מידע, לבנות קשרים עם הצדדים המעורבים, להכין את ההצעה מראש, לשתף פעולה ופתרון בעיות, לשמור על גמישות, להיות מוכן לעשות פשרות ולבסוף, לתעד את ההסכם.

  שלב 4 - הגשת תוכניות, קבלת היתר בנייה והתחלת בנייה

  בשלב זה, נדרש להגיש תוכניות לוועדה המקומית (העירייה) וכן לוועדה המחוזית. הוועדות בוחנות את התוכניות כדי לוודא שהבנייה המוצעת עומדת בתקני הבטיחות ומהווה סיכונים מינימליים לציבור. על ידי בחינה מדוקדקת של התוכניות, הוועדות יכולות לזהות כל מפגע בטיחותי פוטנציאלי ולהתעקש על שינויים או אמצעי זהירות הדרושים, ובכך לשמור על רווחת הדיירים העתידיים והקהילה הסובבת. הגשת תוכניות אלו חיוניות להבטחת עמידה בתקנות, קידום נוהלי פיתוח אחראי, שמירה על הסביבה ותיעדוף בטיחות הציבור בתהליך הבנייה. הבדיקה וההערכה היסודית של התוכניות על ידי ועדות אלו מניחות את הבסיס לפרויקט בנייה מוסדר היטב ובטוח.
  לאחר השלב הזה ובמידה והכל תקין, מקבלים היתר בנייה ואפשר להתחיל בבניית הדירות. קבלת היתר בנייה ותחילת בנייה בהתאם לתקנות המקומיות חשובה לעמידה בחוק, בטיחות, בקרת איכות, הגנת אחריות ושיקולים עתידיים.
  עכשיו כל מה שנשאר, זה רק לקבל את המפתחות 🙂

  home-about

  סיפורי הצלחה

  פינוי בינוי בעיר קריית ביאליק

  פרויקט העצמאות 34-40 קריית ביאליק
  מצב קיים : 72 יח"ד
  תכנון מוצע : 360 יח"ד
  סטטוס חתימות : חתמו מעל 80% מהדיירים על חוזה סופי.
  סטטוס תכנוני : הכנה מסמכי התב"ע
  ליווי וארגון דיירים במתחם העצמאות קריית ביאליק

  Success Image

  פינוי בינוי בעיר קריית ביאליק

  פרויקט נחליאלי 1+3, דרור 8 קריית ביאליק
  מצב קיים : 54 יח"ד
  תכנון מוצע : 240 יח"ד
  סטטוס חתימות : חתמו מעל 80% מהדיירים על חוזה סופי.
  סטטוס תכנוני : הכנה מסמכי התב"ע
  ליווי וארגון דיירים במתחם דרור – נחליאלי קריית ביאליק

  Success Image

  פינוי בינוי בעיר קריית שמואל

  פרויקט שפירא / וורבורג קריית שמואל
  מצב קיים : 140 יח"ד
  תכנון מוצע : 550 יח"ד
  סטטוס חתימות : בטיוטות חוזה
  סטטוס תכנוני : הכנת מסמכים תוכנית מפורטת
  ליווי וארגון דיירים במתחם שפירא קריית שמואל

  Success Image

  פינוי בינוי בעיר נשר

  פרויקט פרץ אברהם 14-32 נשר
  מצב קיים : 54 יח"ד
  תכנון מוצע : 300 יח"ד + מסחר
  סטטוס חתימות : 95% חתמו על חוזה סופי
  סטטוס תכנוני : הוגשה התב"ע
  ליווי וארגון דיירים במתחם פרץ אברהם – נשר

  Success Image

  פינוי בינוי בעיר נשר

  פרויקט יסמין 1-15 נשר
  חבצלת 31-35 נשר
  מצב קיים : 110 יח"ד
  תכנון מוצע : 550 יח"ד
  סטטוס חתימות : בשלב חתימות חוזה מול עורכי הדין
  סטטוס תכנוני : הכנת התב"ע
  ליווי וארגון דיירים במתחם יסמין – חבצלת – נשר

  Success Image

  התחדשות עירונית בקריות

  התחדשות עירונית היא תהליך שמשפר את איכות החיים בעריי הקריות, תהליך זה מתבצע באופן מרשים. המטרה היא לשדרג את התשתית, לשפר את הסביבה העירונית ולהגביר את איכות החיים לתושבים.

  התחדשות זו מתבצעת באמצעות שיפוץ בניינים, שדרוג רחובות וכיכרות, והקמת מתחמים חדשים. כמו כן, מתבצעת שיפור בתחבורה הציבורית ובמערכת החינוך.

  התוצאה היא עיר מתחדשת, ירוקה ומודרנית, שמציעה לתושביה איכות חיים גבוהה. התחדשות זו מעניקה לקריות מראה חדש ומשמעות חדשה למילה “עירוני”.

  בסה"כ, התחדשות עירונית בקריות היא דוגמה מוצלחת לשיפור איכות החיים בעיר, תוך שמירה על האופי המיוחד שלה. זו הוכחה לכך שאפשר לשלב בין הישן לחדש בהרמוניה מוחלטת.

  התחדשות עירונית בצפון

  התחדשות עירונית היא תהליך של שיפור ושינוי של מבנים ושטחים ישנים בערים, במטרה להגדיל את היצע הדיור, לחזק את התשתיות, להעלות את איכות החיים ולהפחית את הפערים החברתיים. בעריי הצפון, התחדשות עירונית היא פרויקט חשוב ודרוש, שמקבל תמיכה מהרשויות המקומיות ומהממשלה. עם זאת, היקף ההתחדשות במחוז הצפון הוא עדיין נמוך מאוד בהשוואה למחוזות אחרים בארץ, ומהווה פחות מאחוז מכל הארץ. ישנם מספר אתגרים ומכשולים שמקשים על הקידום של התחדשות עירונית בצפון, כגון חוסר כדאיות כלכלית ליזמים, התנגדות של חלק מהדיירים, וסיבוכיות תכנונית ומשפטית. למרות הקשיים, ישנם גם דוגמאות של הצלחות וחידושים בתחום ההתחדשות העירונית בצפון, כגון הפרויקט של נוף הגליל, שמקים 758 יחידות דיור חדשות במקום 120 קיימות, עם עירוב שימושים למשרדים ומסחר, וכמו כן יש הצלחות בפרויקטים שמקודמים בנהרייה, בקריות ובעיר חיפה, כמו כן, מסמך המדיניות של הוועדה המחוזית לתכנון ובניה צפון מאפשר תוספות בניה משמעותיות לאורך צירי הרכבת הקלה. התחדשות עירונית בצפון היא הזדמנות לשינוי חיובי ולהתקדמות של הערים והתושבים, אך דורשת גם תמיכה, שיתוף פעולה ויזמות מכל הגורמים המעורבים.

  התחדשות עירונית בירושלים

  התחדשות עירונית היא תהליך של שינוי ושיפור של מבנים ושטחים ישנים בערים, במטרה להגדיל את היצע הדיור, לחזק את התשתיות, להעלות את איכות החיים ולהפחית את הפערים החברתיים. בירושלים, התחדשות עירונית היא פרויקט ענק ומהפכני, שמקבל תמיכה מהרשות לפיתוח ירושלים, העירייה והממשלה. במסגרת התחדשות עירונית בירושלים, יתווספו כ-30 אלף יחידות דיור חדשות בעיר, במגוון מסלולים כגון פינוי-בינוי ותמ"א 38. התחדשות עירונית בירושלים מבוססת על קריטריונים תכנוניים וכלכליים, שמתחשבים בצרכים וברצונות של הדיירים, היזמים והציבור. היא גם מתאימה את הבנייה לתחבורה הציבורית המתקדמת של הרכבת הקלה והמטרו, שתחבר את העיר בצורה יעילה ונוחה. התחדשות עירונית בירושלים היא הזדמנות לשינוי חיובי ולהתקדמות של העיר והתושבים, אך דורשת גם תמיכה, שיתוף פעולה ויזמות מכל הגורמים המעורבים.

  התחדשות עירונית בגוש דן

  התחדשות עירונית היא תהליך של שינוי ושיפור של מבנים ושטחים ישנים בערים, במטרה להגדיל את היצע הדיור, לחזק את התשתיות, להעלות את איכות החיים ולהפחית את הפערים החברתיים. בגוש דן, התחדשות עירונית היא פרויקט ענק ומהפכני, שמקבל תמיכה מהרשויות המקומיות, מהממשלה ומהמינהל הלאומי לתכנון. במסגרת התחדשות עירונית בגוש דן, יתווספו כ-30 אלף יחידות דיור חדשות בעיר חולון, ועוד אלפי יחידות בערים נוספות כמו תל אביב, רמת גן, בת ים, פתח תקווה ועוד. התחדשות עירונית בגוש דן מבוססת על קריטריונים תכנוניים וכלכליים, שמתחשבים בצרכים וברצונות של הדיירים, היזמים והציבור. היא גם מתאימה את הבנייה לתחבורה הציבורית המתקדמת של הרכבת הקלה והמטרו, שתחבר את הערים בגוש דן בצורה יעילה ונוחה. התחדשות עירונית בגוש דן היא הזדמנות לשינוי חיובי ולהתקדמות של הערים והתושבים, אך דורשת גם תמיכה, שיתוף פעולה ויזמות מכל הגורמים המעורבים.

  התחדשות עירונית בדרום

  התחדשות עירונית היא תהליך של שינוי ושיפור של מבנים ושטחים ישנים בערים, במטרה להגדיל את היצע הדיור, לחזק את התשתיות, להעלות את איכות החיים ולהפחית את הפערים החברתיים. בדרום הארץ, התחדשות עירונית היא פרויקט חשוב ודרוש, שמתמודד עם אתגרים ומכשולים רבים, כגון חוסר כדאיות כלכלית ליזמים, התנגדות של חלק מהדיירים, וסיבוכיות תכנונית ומשפטית. למרות הקשיים, ישנם גם דוגמאות של הצלחות וחידושים בתחום ההתחדשות העירונית בדרום, כגון הפרויקט של קריית גת, שמתכנן להיות העיר השלישית בגודלה בישראל עד שנת 2042.

  התחדשות עירונית בדרום היא הזדמנות לשינוי חיובי ולהתקדמות של הערים והתושבים, אך דורשת גם תמיכה, שיתוף פעולה ויזמות מכל הגורמים המעורבים.

  Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support